GOKHAN BULAMA 12-05-2019 ADANA ALTILI TAHMINI

EYTUA
Hayatının ilk yarışını 2. Tamamlarken o gün için diğer bölünen şart 1 yarışı kazanan isimden daha iyi bir derece yaparak 2. Olan EYTUA arka tarafı da uzak farkla ayırmıştı.Bu yarışından sonra yaptığı işlerinde tatminkar dereceler ortaya koyan isimin ben bugün artan yarış nefesi , iyi bir kulvar çekmesi , jokeyinin safkanını daha iyi tanıması, potansiyeli yüksek bir pedigriden gelmesi gibi faktörleri göz önünde bulundurduğumda bu safkanın kazanacığına inanıyor ve banko olarak öneriyorum.

 

 

 

 

 

 

 

HANIMCIM

Hayatının ilk yarışını kazanırken çok beğenimi çeken safkan anne tarafından da AMANKAYA gibi bir isimle kardeş olmasından ötürü potansiyelinin yüksek olduğunu düşünüyorum.Ilk yarışını kum pistte kazanmasına rağmen ben çim pistte de çok etkili olacağını düşündüğüm safkanın idmanların da ki dereceli işleri , en az kendisi kadar iyi bir safkan olduğunu düşündüğüm ekürüsü SAFKAYA ile beraber bu yarışı da çıktığı gibi kazanması bekliyorum.Banko.

 

 

 

 

 

 

 

SEMIH BEY

Kısa ve orta mesafeli çim yarışlarında çok etkili olan safkan , bugün için önde erken mücadeleye girebilecek rakiplerini , düz yere çıkıldıktan sonra sonlarda yapacağı etkili sprinti ile bu yarışı lehine çevireceğine inanıyor ve alternatif tek olarak sunuyorum.

 

 

 

 

 

 

 

DOCTOR HOUSE

Birbirinden süratli isimlerin bir araya geldiği bu yarışta çok daha etkili olduğu Adana pistinde , daha bir kez beraber olup onuda az farkla kaybettiği jokeyi idaresinde koşacak safkan , idmanlarında ki sağlıklı görünümü ,sonlarda ki etkili atakları ile bu yarışı kazanmaya çok yakın olduğuna inaniyorum.

 

 

 

 

 

ALTILIM

7 EYTUA
HEPSI
9,7,8,5,2,3,1
2 HANIMCIM
3,2
7,2,4,6

HERKESE BOL ŞANSLAR.